هرگز از این کلمات در رایتینگ task 2 آیلتس استفاده نکنید!(قسمت اول)

هرگز از این کلمات در رایتینگ task 2 آیلتس استفاده نکنید!(قسمت اول)

تاریخ انتشار : 1397/3/5
 تعدادی از کلمات هستند که ما با اعتماد به نفس کامل آنها را استفاده می کردیم غافل از اینکه این کلمات به شدت نمره رایتینگ task 2 آیلتس ما را پایین می آورند. در ادامه با بعضی از آنها بیشتر آشنا می شوید.

شاید حفظ کردن تمام لغات آیلتس مورد نیاز رایتینگ task 2 آیلتس کاری بسیار سخت و شاید غیر ممکن باشد. زیرا ما نمی دانیم دقیقا که در آزمون writing آیلتس تسک دو با چه موضوعاتی روبرو می شویم. اما بسیاری از لغات آیلتس هستند که در تمام موضوعات رایتینگ آیلتس تکرار می شوند و ما می توانیم این لغات را بهینه سازی کنیم کاری که در این مقاله قصد انجام آن را داریم.
هرگز از کلمات بسیار ساده در رایتینگ task 2 آیلتس استفاده نکنید!
برای موفقیت در رایتینگ task 2 آیلتس باید به یک نکته اساسی توجه فرمایید. در رایتینگ خود به شدت از استفاده از کلمات بسیار ساده و معمولی پرهیز کنید. شاید در اینجا سوء تفاهمی پیش بیاید و عده ای کر کنند که باید تعدادی از لغات بسیار سخت را بدون در نظر گرفتن طرز استفاده و محل صحیح استفاده باید استفاده کنند.
در صورتی که در آزمون رایتینگ آیلتس از کلمات بسیار پیچیده که حتی خود شما معنای آنرا درست نمی دانید استفاده کنید باعث می شود که نوشته شما به شدت غیر طبیعی و fake به نظر برسد و فرد تصحیح کننده متوجه این منظور شود و قطعا نمره بالایی را کسب نخواهید کرد.

در عوض به شما توصیه می کنم که از کلمات ساده و بسیار کلی در رایتینگ task 2 آیلتس پرهیز کنید. این مورد مانند حرکت برروی لبه تیغ می باشد از یک سو باید احتیاط کرد که نوشته ما حالت مصنوعی پیدا نکند و از سوی دیگر با لغات کاربردی آیلتس و اصطلاحات و Phrasal Verbs های مناسب سطح رایتینگ خودمان را ارتقاء بخشیم. در ادامه به مثال هایی برای انجام این مهم اشاره می کنم.